• کد نمایش افراد آنلاین
 • شرکت حسابداری و مشاوره مالی حسابگران مبتکر کردستان(سهامی خاص) - مطالب فروردین 1392
   
  شرکت حسابداری و مشاوره مالی حسابگران مبتکر کردستان(سهامی خاص)
  چشمها را باید شست جور دیگر باید دید
                                                          
  درباره وبلاگ

  با سلام
  شرکت حسابگران مبتکر کردستان یک شرکت حسابداری و مشاوره مالی است که جهت ارتقاع سطح کمی و کیفی عملیات حسابداری واحدهای تولیدی،خدماتی و بازرگانی و به منظور کاهش هزینه ها؛افزایش بهره وری و در نتیجه افزایش سود آماده ارائه خدمات به صاحبان محترم مشاغل کوچک و بزرگ می باشد.
  مدیر وبلاگ : آدام اسمیت
  مطالب اخیر
  نظرسنجی
  حسابگران تا چه میزان توانسته به شما کمک کند ؟  ارتباط با حسابگران
  آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


  
  <
  با عنایت به اینکه آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم (فصل زمستان) سال ۱۳۹۱ روز شنبه مورخ ۱۳۹۲/۰۱/۳۱می باشد، لذا ضروری است کلیه ادارات کل امور مالیاتی و مالیات بر ارزش افزوده در راستای ارائه خدمات بهتر به مؤدیان محترم مالیاتی، اقدامات ذیل را معمول نمایند:

  1. جهت تسهیل امور مؤدیان، کلیه واحدهای خدمات مؤدیان که فهرست آنها قبلاً اعلام شده، می‌بایستی به طور تمام وقت آماده پاسخگوئی و ارائه خدمات در طول مدت تسلیم اظهارنامه باشند.

  2. جهت تسهیل امور مؤدیان، ساعات حضور کلیه کارکنان بخش‌ مالیات بر ارزش افزوده در روز شنبه مورخ ۳۱/۰۱/۹۲ از ابتدای وقت اداری لغایت ۲۰ خواهد بود. بدیهی است در خارج از ساعات اداری معمول تعداد و ترتیب حضور همکاران با توجه به حجم عملیات و به تشخیص مدیران مربوطه تعیین خواهد گردید.

  3. ضروری است همکاران در حوزه‌های مختلف ستاد معاونت مالیات بر ارزش افزوده ستاد با حضور در اوقات کاری اعلام شده برای ادارات کل و آمادگی کامل، نسبت به پشتیبانی کامل عملیات واحدهای اجرائی این نظام مالیاتی از کلیه ابعاد اقدام نمایند.

  4. ادارات کل امور مالیاتی مکلفند صرفاً نسبت به دریافت اظهارنامه‌های الکترونیکی اقدام و از دریافت اظهارنامه‌های دستی خودداری نمایند. لازم به ذکر است در ۲ ساعت پایانی روز شنبه مورخ ۳۱/۰۱/۹۲ پذیرش اظهارنامه مؤدیانی که موفق به ثبت اینترنتی آن نـگردیده‌اند بـا اخـذ تعـهدنـامه کتـبی ثبت اینترنتـی توسـط مؤدیان محترم ( که نمونه آن قبلاً در اختیار ادارات کل قرار گرفته است) و درج اطلاعات مؤدی درفهرست اظهارنامه‌های دستی تسلیمی بلامانع می باشد. ضمناً اطلاعات مربوط به اظهارنامه دریافتی حداکثر ظرف مدت ‌دو روز پس از پایان روز ۳۱/۰۱/۱۳۹۲ به دفتر نظارت بر‌امور اجرایی این معاونت ارسال گردد.

  لازم است مدیران کل محترم امور مالیاتی و مالیات بر ارزش افزوده ترتیبی اتخاذ نمایند که به نحو مقتضی از ارائه خدمات در بالاترین سطح ممکن به مؤدیان محترم و پاسخگویی سریع، دقیق و مسئولانه کلیه پرسنل تحت مدیریت خود اطمینان حاصل نمایند.

   

  علیرضا طاری بخش
  معاون مالیات بر ارزش افزوده

  نوع مطلب : اخبار، 
  برچسب ها : مالیات، عوارض، ارزش افزوده، اظهارنامه مالیاتی، اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده،
  لینک های مرتبط :
  به ازای هر فرزند در سال جاری ماهیانه ۴۸۷۱۲ تومان و برای دو فرزند ۹۷۴۲۵ تومان به حقوق افراد افزوده می شود، این میزان در سال گذشته برای ۱ فرزند به میزان ۳۸۹۷۰ تومان و برای دو فرزند ۷۷۹۴۰ تومان بود.

  ولی الله صالحی در گفتگو با مهر از مصوبه شورای عالی کار درباره وضعیت افزایش حق اولاد ماهیانه کارگران و مشمولان قانون کار خبر داد و گفت: حق اولاد امسال کارگران برای هر فرزند به میزان ۴۸ هزار و ۷۱۲ تومان خواهد بود.

  عضو شورای عالی کار و نماینده کارگران کشور اظهار داشت: همچنین افراد مشمول قانون کار که دارای ۲ فرزند باشند برای هر ماه به میزان ۹۷ هزار و ۴۲۵ تومان به حقوق آنان افزوده می شود. نحوه محاسبه حق اولاد بر مبنای یک فرمول مشخص و روشن است.

  صالحی با تاکید بر اینکه در سال جاری برای هر روز کار حداقل بگیران ۱۶ هزار و ۲۳۷ تومان در نظر گرفته شده است افزود: طبق فرمول تعیین شده برای محاسبه حق اولاد افراد، ۳ برابر حداقل مزد روزانه باید به افراد برای هر فرزند پرداخت شود.


  لطفاً جهت ادامه مطلب كلیك نمایید.


  نوع مطلب : اخبار، آموزشی، 
  برچسب ها : حق اولاد، حق اولاد سال1392، حق اولاد 92، حق اولاد 2 فرزند، حق اولاد سال 91،
  لینک های مرتبط : منبع،
  پنجشنبه 22 فروردین 1392 :: نویسنده : آدام اسمیت

  زیباترین اسکناس های جهان را بشناسید

  اسکناس هر کشوری سمبلی از سرمایه و فرهنگ آن کشور محسوب می شود. می توان گفت ترکیبی از فرهنگ و اقتصاد برخی کشورها بر روی اسکناس ها و پول رایجشان نقش بسته است. بطوریکه طرح زیبای برخی اسکناس ها در کشور های جهان، به نمادی از فرهنگ آن کشور ها نیز مبدل شده است.چاپ اسکناس در ایران هم از این قانون تبعیت می کند.در این گزارش تلاش شده تا شما را با فلسفه وجودی برخی از زیباترین اسکناس های جهان آشنا کنیم.


  جهت دانلود فایل اینجا كلیك نمایید

  حجم فایل 442 كیلو بایت

  نوع مطلب : آموزشی، 
  برچسب ها : زیباترین اسكنانس، اسكناس، ارز، زیباترین اسكناس جهان، پول،
  لینک های مرتبط :
  پنجشنبه 22 فروردین 1392 :: نویسنده : آدام اسمیت

  هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، صنعت ، معدن و تجارت و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور فهرست مناطق کمتر توسعه یافته برای دوره برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران تنفیذ کرد.

  با موافقت دولت، فهرست مناطق کمتر توسعه یافته در امور حمایتی برای دوره برنامه پنجساله پنجم توسعه تنفیذ شد.
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور فهرست مناطق کمتر توسعه یافته برای دوره برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران تنفیذ کرد.
  این مصوبه از سوی محمدرضا رحیمی؛ معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده است.

  یادآور می شود، بر اساس مصوبه هیئت‌وزیران در جلسه مورخ ۲۰/۲/۱۳۸۸ شهرستانها، بخش‌ها و دهستانهای مندرج در تصویب‌نامه هیئت‌وزیران ، حسب مورد به عنوان مناطق محروم و کمترتوسعه یافته در امور حمایتی تعیین می‌ شوند. مناطق کمتر توسعه‌یافته و محروم اختصاراً در این تصویب‌نامه، «مناطق کمتر توسعه یافته» نامیده می‌شود. در مواردی که نام شهرستان یا بخش در فهرست پیوست این تصویب‌نامه آمده‌است، حسب مورد شامل بخشها، نقاط شهری و دهستانهای تابع آنها نیز خواهد بود.

  همچنین محدوده جغرافیایی فعلی شهرستانها، بخش‌ها و دهستانهای موضوع فهرست پیوست، ملاک اعمال تسهیلات و حمایت‌های موضوع این تصویب‌نامه است و تغییرات آتی تقسیمات کشوری و محدوده آنها تأثیری در تداوم اعمال تسهیلات و حمایت‌های یاد شده نخواهد داشت.

  نوع مطلب : اخبار، آموزشی، 
  برچسب ها : مناطق كمتر توسعه یافته، مالیات، برنامه پنج ساله،
  لینک های مرتبط : منبع،
  سه شنبه 13 فروردین 1392 :: نویسنده : آدام اسمیت
  در این قسمت جهت اطلاع و آشنایی برای دوستان گرامی واحد پول کشورهای جهان را قرار داده ایم و امید واریم مورد استفاده واقع گردد.
  جهت دریافت فایل
  اینجا کلیک نمایید.

  حجم فایل 167 کیلو بایت

  نوع مطلب : آموزشی، 
  برچسب ها : ارز، پول، واحد پول کشورها،
  لینک های مرتبط :
  نظر به مصادف بودن مهلت تسلیم اظهارنامه دوره چهارم (فصل زمستان) سال ۱۳۹۱ با تعطیلات نوروز و با توجه به درخواست های مؤدیان محترم موضوع نظام مالیات بر ارزش افزوده و به منظور تکریم مؤدیان گرامی و فراهم آوردن زمینه اجرای تکالیف قانونی برای آنان، بنا به اختیار حاصل از قانون و مقررات مالیات بر ارزش افزوده مقرر می دارد:

  ادارات کل امور مالیاتی موظفند در مورد مؤدیان مالیاتی که اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده مربوط به دوره چهارم مالیاتی (فصل زمستان) سال ۱۳۹۱ را تا پایان روز شنبه مورخ ۱۳۹۲/۰۱/۳۱ تسلیم نمایند، امکان برخورداری از بخشودگی جرائم عدم تسلیم اظهارنامه در موعد مقرر برای دوره مزبور و تأخیر در پرداخت مالیات و عوارض متعلق تا تاریخ مذکور را در صورت درخواست کتبی برای مؤدیان فوق الذکر فراهم نمایند. ضمناً اختیار بخشودگی صد در صد (۱۰۰%) جرائم مذکور به مدیران کل امور مالیاتی ذیربط تفویض می‌گردد.

  .

  علی عسکری

  نوع مطلب : عمومی، اخبار، 
  برچسب ها : مالیات، ارزش افزوده، مهلت تسلیم اظهارنامه، اظهارنامه دوره چهارم،
  لینک های مرتبط : منبع،


   
     
  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic